Kampania e-marketingowa

…dzięki której wypromujesz swój produkt lub usługę w Internecie. Jeśli do tej pory Twoja marka rozwijała się offline, ale chcesz przetestować potencjał drzemiący w reklamie internetowej, to pozwól nam wziąć w tym udział. Otwórz się na e-marketing!

Realizujemy kampanie AdWords, które docierają dokładnie do Twojej grupy docelowej, tworzymy informacyjne i sprzedażowe mailingi, planujemy komunikację online z Twoimi klientami i… zarabiamy dla Ciebie lub utrwalamy wizerunek Twojej marki w umysłach odbiorców. A jeśli poczujesz, że dalej chcesz rozwijać swoją firmę w Internecie, proponujemy…

E-marketing na start

…czyli przeprowadzkę Twojej marki ze zwykłego świata reklamy offline do dynamicznego świata reklamy online. Co na tym zyskujesz? Nieograniczoną powierzchnię dla swojej komunikacji, obniżenie kosztów działań marketingowych oraz narzędzia, dzięki którym wizerunek Twojej marki będzie wyglądał dokładnie tak, jak tego oczekujesz.

Tworzymy strategie marketingowe dla stron WWW, profili w mediach społecznościowych czy blogów firmowych, a potem wcielamy je w życie – wszystko po to, by zaznaczyć obecność Twoich produktów czy usług w Sieci. A kiedy stwierdzisz, że Twoja marka po starcie w Internecie dostała zadyszki, zaproponujemy Ci…

Outsourcing e-marketingu

…czyli kompleksowy pakiet opieki nad Twoją marką w Sieci. Obejmuje on długofalową strategię dotyczącą budowania wizerunku firmy w Internecie oraz jej realizację, w której zawiera się obsługa e-sklepu lub witryny WWW, prowadzenie profili w mediach społecznościowych, tworzenie contentowych treści na blogi, kampanie Google AdWords oraz te na Facebooku i wszystkie inne niestandardowe działania, które składają się na obecność marki w Sieci i sprzedaż produktów czy usług online.

Decydując się na nasze wsparcie nie musisz zatrudniać w swojej firmie marketerów czy PR-owców – to wszystko zrobimy za Ciebie!

E-MARKETINGOWE PORADNIKI VIDEO