Na początku było słowo…

…„jakoś” – padło z ust Szymona, który hołdował zasadzie Pareta (marzył, by 20% pracy przynosiło 80% zysków). Aneta do „jakoś” dodała „ć” – bo chciała, by jakość, a nie ilość, była nadrzędną wartością w prowadzeniu biznesu. Łukasz nie dodał nic, bo w tym czasie uskuteczniał swoje doradztwo marketingowe na konferencji, ale kiedy z niej wrócił, od razu zapalił się do projektu – tak powstała Conversacja – agencja, która konsekwencję w dostarczaniu wysokiej jakości contentu uczyniła wyznacznikiem komunikacji z klientami.

Conversacja zdobywała pierwsze zlecenia. Szymon prowadził szkolenia ze storytellingu, czyli obszaru, który w działalności firmy najbardziej go interesował; Aneta tworzyła znakomite treści i nigdy nie stosowała półśrodków; Łukasz nadal brał udział w konferencjach i snuł plany w zakresie rozwoju firmy…

W końcu do Conversacji zgłosił się klient, którego budżet, staż na rynku i rozpoznawalna marka zwiastowały ogromny sukces. Był tylko jeden problem – zleceniodawca chciał otrzymać gotowy projekt „na już”, szybko, bez oczekiwania na najlepszą możliwą wersję. To było wbrew założeniom Conversacji.

Szymon chciał podjąć się zlecenia, Aneta była sceptyczna – nie chciała oddawać klientowi czegoś, co nie będzie idealne. Łukasz był na konferencji, ale gdy z niej wrócił, stwierdził, że jeśli klient nie przedłuży terminu wykonania zlecenia, to Conversacja nie weźmie w nim udziału. Klient nie przedłużył terminu.

Conversacja została więc z niedokończonym projektem komunikacji online dla dużej marki. Szymon miał jednak coś z serialowego Sheldona Coopera. Nie znosił, gdy jakaś praca pozostawała niedokończona. Wieczorami pracował więc nad projektem, konsultował go z Anetą i Łukaszem (gdy ten akurat nie był na żadnej konferencji), a po dwóch tygodniach mieli już gotowy dokument. Czekali na okazję, by go użyć – przyszła szybciej, niż się spodziewali…

Na końcu tej części opowieści padło słowo „tak”. Wypowiedział je klient, który wcześniej nie chciał czekać na projekt Conversacji, ale po nieudanej kampanii przeprowadzonej z inną agencją, znów zgłosił się do Szymona, Anety i Łukasza ( ten ostatni na szczęście nie miał w tym czasie żadnej konferencji i był na miejscu, w biurze). „Tak, chcę zrealizować Wasz projekt” – to słowa, które zapoczątkowały długotrwałą i owocną współpracę. Conversacja zaczęła zatrudniać nowe osoby i rosła w siłę, by teraz móc zaproponować Ci dołączenie do tej opowieści i pełnowartościowe doradztwo marketingowe.

Gildia ekspertów, czyli doradztwo marketingowe jak z bajki

Szymon Pietkiewicz - Managing Director - Conversacja.pl

SZYMON PIETKIEWICZ

Profesja: Mistrz gildii Conversacja
Klasa: Managing Director Podklasa: Storyteller
Moce: czytanie w myślach, bajkopisarstwo, władza nad słowami
Aktywność: w branży online od 2006 roku, wykładowca i trener z zakresu copywritingu.
Cechy szczególne: Szymon po godzinach szefowania w gildii Conversacja nadal snuje opowieści wchodząc w rolę internetowego barda. Układa pieśni i inscenizuje YouTubowe spektakle.
Michał Kaźmierczak - Analog Stratgy Manager - Conversacja.pl

MICHAŁ KAŹMIERCZAK

Profesja: Paser contentu
Klasa: New Media Manager Podklasa: Marketer
Moce: zdolności językowe (html, php, java), łamanie (i tworzenie) kodów, kronikarstwo wizualne
Cechy szczególne: Ukryta opcja węgierska. Michał w Gildii Conversacja jest autorem szalonych pomysłów marketingowych, a zarazem najbardziej efektywnych rozwiązań technicznych. To prawdopodobnie najlepszy copywriter wśród web-developerów i najlepszy web-developer wśród copywriterów.
Magdalena Kruszyńska - Account Manager - Conversacja.pl

MAGDALENA KRUSZYŃSKA

Profesja: Łowczyni tale… klientów
Klasa: Account Manager
Moce: uwodzenie, krasomówstwo, rzucanie uroku
Cechy szczególne: Magda, dzięki swoim umiejętnościom interpersonalnym i nieodpartemu urokowi, zjednuje sobie klientów. A później opiekuje się nimi jak nikt inny.
Magda prowadzi szeroko zakrojone poszukiwania kandydata na męża. Na razie fakt ten stał się pracowniczą anegdotką, ale kiedyś bardowie ułożą o tym legendy.
To Ty - Conversacja.pl


Zgłoś akces do gildii! Na co czekasz?

DOŁĄCZ DO EKIPY!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Conversacja.pl.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Conversacja.pl.