Praktyki, staż, praca w marketingu?

Rozpocznij karierę w reklamie i marketingu internetowym

Łódź to potężny ośrodek akademicki, kształcący zarówno świetną kadrę technologiczną, jak i kreatywnych humanistów. Wierzymy w to miasto. Wierzymy, że można tu rozwijać naprawdę niesamowite pomysły i biznesy… a teraz wyobraź sobie jak epicko wygląda praca w marketingu pod naszymi skrzydłami ;)

Conversacja łączy technologię i słowo poprzez wykorzystywanie technik copywriterskich oraz internetowych narzędzi analitycznych. Na naszym pokładzie równie chętnie powitamy humanistów chcących rozwijać się w kierunku tworzenia skutecznej komunikacji marketingowej, jak i osoby o zacięciu informatycznym oraz biznesowym.

„Januszom” mówimy stanowcze: nie!

NIE JESTEM JANUSZEM, POGRZAŁO WAS?

Round 1

Kogo poszukujemy?

01. Copywriterów i PR-owców

Czytasz Cialdiniego i wiesz kim był John Caples. Pojęcia storytelling, neuromarketing, SEO i społeczny dowód uznania nie są Ci obce. Potrafisz przeprowadzić analizę wizerunku marki. To znaczy, że możesz u nas pracować i rozwijać swoje umiejętności. Taka sytuacja.

Jeśli copywriting to dla Ciebie jedynie pisanie ładnych tekstów i zabawa słowem, to musisz się jeszcze sporo nauczyć, zanim zaprosimy Cię na nasz pokład.

02. Analityków internetowych

Wiesz czym jest Google Analytics, jak zaimplementować go na stronie oraz skonfigurować cele. Znasz narzędzia Google dla webmasterów lub regularnie korzystasz z Google AdWords. Wpadaj na chwilę, zostaniesz na dłużej. Będą do Ciebie mówić „analityku”. U nas zdobędziesz nowe umiejętności w zakresie optymalizacji konwersji oraz poznasz aplikacje umożliwiające przeprowadzanie testów A/B.

Nie jesteś ekspertem? Nie szkodzi. U nas zdobędziesz doświadczenie. Nie uwierzysz ile stron internetowych wymaga optymalizacji.

03. New business menedżerów

Lubisz biznes i nowe technologie. Nie chcesz cały dzień siedzieć przed monitorem, wolisz opowiadać ludziom o swoich pomysłach oraz znajdować rozwiązania dla ich problemów. Dużo czytasz o branży internetowej i jej możliwościach.

Wiesz jak przygotować i zaprezentować ofertę. Potrafisz negocjować ceny oraz warunki umowy. Lubisz odpowiadać za prowadzenie projektu (oferta, realizacja, monitoring rentowności). Wyróżnia Cię samodzielność i chcesz się rozwijać.

Spełniasz te warunki? Praca w marketingu jest dla Ciebie! Nie czekaj, wyślij nam swoje CV.

04. Internetowych geeków

Nie spełniasz wymogów na powyższe stanowiska, ale posiadasz inne talenty, które mogą się przydać w marketingu internetowym. Lubisz składać serwisy na WordPressie, robisz kampanie w mediach społecznościowych, programujesz…

Masz na siebie pomysł? Więc wymyśl swoje stanowisko i daj nam znać. Pasję cenimy bardziej niż wiedzę! Serio, serio.

WIĘCEJ, WIĘCEJ!

Round 2

Liczymy na…

Samodzielność i zaangażowanie 100%
Znajomość języka angielskiego 80%
Specjalistyczne umiejętności 70%
40 lat doświadczenia w branży… <suchar> posiadaj chociaż troszkę :) 50%
TAK, TO O MNIE!

Round 3

Czas na zimny prysznic!

No, może letni…

Dobra wiadomość jest taka, że aby z nami pracować nie musisz być z wykształcenia polonistą, PR-owcem lub informatykiem. Internet zmienia się tak szybko, że tylko własną pracą można za nim nadążyć. Dla nas ambicja i samodzielność współpracowników jest najważniejsza. Nie mamy rozbudowanych struktur i czasu by wszystkiego Was nauczyć i wszystko kontrolować. Liczymy na współpracę z osobami, które chcą pracować i chcą się uczyć. Z ludźmi, którzy napotykając problem, najpierw sami szukają rozwiązania. Chętnie wspomożemy Was naszą wiedzą i doświadczeniem.

Złą wiadomość mamy dla osób, które nie wiedzą czego chcą od życia i oczekują, że wszystko dostaną podane na tacy. Jeśli nie chcesz się uczyć, a potrzebujesz jedynie odbębnić gdzieś staż to niestety nie masz tu czego szukać. Zależy nam na osobach świadomych, że najpierw należy dać coś z siebie, by potem móc oczekiwać benefitów. Szanujmy swój czas.

CHCĘ Z WAMI ZAWŁADNĄĆ ŚWIATEM!

Masz w sobie to coś? Prześlij nam CV i list motywacyjny!

Pamiętaj o wyrażeniu odpowiednich zgód.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Conversacja.pl.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Conversacja.pl.

  Masz w sobie to coś? Prześlij nam CV i list motywacyjny!

  Pamiętaj o wyrażeniu odpowiednich zgód.


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Conversacja.pl.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Conversacja.pl.