Wideo w public relations

Współczesna komunikacja jest dużo silniej oparta na obrazie niż na słowie pisanym. Wideo stało się nieodłączną częścią obecności marek w mediach społecznościowych, a materiały prasowe wzbogacone prezentacjami filmowymi, wywiadami, wypowiedziami ekspertów są dużo częściej i chętniej publikowane przez portale specjalistyczne oraz serwisy informacyjne.

W ramach obsługi marketingowej i PR realizujemy dla naszych klientów wideo-wywiady, rejestrujemy wypowiedzi eksperckie, tworzymy wideo-reportaże z ważnych wydarzeń firmowych. Wszystkie wyprodukowane materiały są optymalizowane pod kątem algorytmów wyszukiwarek YouTube i Google, a strategia ich wykorzystania obejmuje zarówno działania reklamowe, jak i recycling treści poprze transkrypcje oraz obróbkę materiału na potrzeby różnych platform (Facebook, Inastagram, LinkedIn, TikTok).

Visual storytelling

Wykorzystanie w komunikacji formatu wideo pozwala jeszcze lepiej ukazać tożsamość marki, jej wizję i wartości. Dobrze zrealizowane wideo jest bardziej autentyczne i silniej oddziałuje na emocje odbiorcy, zarówno poprzez budowanie zainteresowania, jak i zaufania.

Dumny founder opowiadający o idei, jaka stoi za jego firmą… Zadowolony klient mówiący o tym, jak został rozwiązany jego problem… Pełen pasji ekspert przedstawiający innowacje przygotowane przez jego zespół… Warto te emocje zawrzeć w obrazie, który przemówi nie tylko do głowy, ale i do serca potencjalnego klienta. Przebij się przez szum informacyjny i wykorzystaj visual storytelling.

Podcasty audio i wideo

Podcasty stają się coraz częściej wybieraną formą przekazywania treści. Ponad dekadę temu marki zakładały swoje firmowe blogi, by dzielić się wiedzą ekspercką i budować zasięgi poprzez content marketing. Dziś, zdecydowanie więcej odbiorców ogląda lub słucha treści, niż szuka materiałów pisanych. Mają na to wpływ nie tylko preferencje użytkowników nowych mediów, lecz także kwestie praktyczne. Podcast można odsłuchać jadąc samochodem, biegając, czy nawet pracując nad jakąś mało wymagającą uwagi czynnością.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów świadczymy usługi zarówno z zakresu opracowania koncepcji podcastu, przygotowania zagadnień merytorycznych dla odcinków, jak i realizacji materiałów formie audio-wideo oraz umieszczenia ich na platformach steramingowych.

Chcesz wiedzieć, jak pracujemy?

Poproś o portfolio!